Erős akaratú győzelem - ez

Feltételes csapat „A” vesztes csapat „B” a pontszám 0: 1 és nyert 2: 1 - erős akaratú győzelem.

Feltételes csapat „Red” prigryvala „Blue” csapat a pontszám 0: 1 és nyert 3: 1 - erős akaratú győzelem.

Vegyük az egyik erős akaratú nyer a spanyol bajnokság labdarúgó-válogatott:

Almeria került a Real Madrid és a felvonulás a találkozó vette át a vezetést már a 14. percben a meccs, szerzett Albert Crusat, majd a Real Madrid egyenlített egy gólt Cristiano Ronaldo a 27. percben, majd Van der Vaart gólt a 69. perc hozta erős akaratú győzelem Royal Club. [1]

„Spartacus” nyert egy erős akaratú győzelem Moszkva „Dynamo” a második 1/8 döntőben Gagarin jutott.

Az első időszak a célok nem hozott. De a második húsz fehér és kék okozott látszólag kiütést háromszor kevesebb, mint három perc alatt, elküldi a korongot az ellenfél kapujába. De a szünet előtt, Spartak sikerült játszani egy korongot, és tartsa a cselszövés, a korai a harmadik periódusban -, hogy csökkentsék a különbség minimális, és további 11 percig - még eredményezhet. Amíg az idők végezetéig, vagy csapat nem dönt a találkozó eredményéről az ő javára, és nevezték ki a túlórát. Ólom a Dynamo, de ezek a pillanatok nem valósítható meg, mint a számszerű előnyt. De a piros és fehér kilenc perccel a rajt után a hosszabbításban fordított termelő támadás, amely kész Kirill Knyazev. 4: 3 - akaratlagos győzelem "Spartacus" [2]