Állás megnevezése Sales Manager (készségek, funkciók, hogyan lesz), illetéket manager

munkahelye

Mint értékesítési vezető van olyan társaság, cég vagy szervezet részt vesz valamilyen kereskedelmi tevékenységet. Néha a munkaadók keresnek csak a szakember egy adott területen a munka, és ott vannak a következő pozíciókat a munkát:

  • manager értékesítési autók (auto);
  • Sales manager for Windows;
  • Menedzser Értékesítési berendezések, technológiák;
  • vezetője az ingatlan;
  • menedzsere értékesítése bútorok;
  • A menedzser Service Sales, stb

Annak ellenére azonban, specificitása eladott áruk, amelyek a munka egy speciális értékesítési csapat mindig ugyanaz -, hogy eladja az árut, hogy tartsa az értékesítés magas szinten, és amennyiben lehetséges, és növelje azt.

Története a szakma

Az értékesítési vezetők, van majdnem annyi, mint van egy kereskedelmi önmagában. Mindenkor hívták másképp: a kereskedők, vándor árusok, Barkers, hivatalnokok a boltokban ... de a neve a lényege, hogy mi az értékesítési igazgató nem változik -, hogy eladja az árut, és megtalálni az új ügyfelek.

Feladatai Sales Manager

Hivatalos feladatait értékesítési menedzser az alábbiak szerint:

  • Nőtt az értékesítés az ágazatban.
  • Megtalálása és új ügyfelek szerzése (a beérkező kéréseket, az aktív kereső ügyfelek számára, tárgyalások, szerződések).
  • Való kapcsolattartás összegyűlt tapasztalatok ügyfélkör.
  • Nyilvántartását dolgozó jelenlegi ügyfelek és a bejövő kéréseket.
  • Tanácsok a termékválaszték és az áruk (szolgáltatások).

Ez egy általános lista, hogy mi tesz egy értékesítési menedzser. Ezen túlmenően, attól függően, hogy a hatálya alá, a következő elemeket is része az értékesítési menedzser funkciók:

  • Fogadó áruk és fenntartása a számításait az értékesítési területen.
  • Előadások és képzés az új termékek és a cég részvényeit.
  • Részvétel kiállításokon.

Követelmények értékesítési menedzser

A kérelmező kívánnak válni, értékesítési igazgató, a munkáltatók a következő szükséges:

  • Felsőoktatási (néha - hiányos felsőoktatás).
  • Állampolgárság Magyarország (nem mindig, de a legtöbb esetben).
  • Ismerete számítógép, irodai programok és 1C, képes együttműködni az elektronikus katalógusok.
  • Tudás az aktív értékesítés.

További követelmények által előterjesztett munkáltatók:

Egyes munkáltatók kifejezetten előírja, hogy amellett, hogy a szükséges ismeretek értékesítési menedzser is van egy kellemes megjelenésű, de ez inkább kivétel, mint szabály.

Minta CV Sales Manager

Hogyan lesz egy értékesítési menedzser

menedzsment ismeretek értékesítési emberek képesek elsajátítani semmilyen formában. Sales Manager szükséges, mindenekelőtt a kommunikációs készségek és megértését az értékesítési folyamatokat. értékesítési elvek szerint lehet érteni, a szó szoros értelmében néhány pár napig. Egy ideig ez lesz leküzdeni félelmeit az első (hívni egy idegen, hogy egy ülés, hogy válaszoljon azokra a kifogásokra és egyéb dolgok).

A legegyszerűbb módja, hogy a szakmai ismeretek az eladó - munkát találni és képezni a munka. Ez gyakran előfordul a munkaerőpiacon.

Fizetés Sales Manager

Hány értékesítési menedzser megkapja függ a pontos részletek a cég, a sajátosságait a munka a vezetője, a lakóhely szerinti régió, és mindenek felett, a végrehajtás az értékesítési tervet. Fizetés Sales Manager tartományban 12 000-250 000 rubelt, és az átlagkereset a menedzser értékesítés összege 40 000 rubelt. Szeretném megismételni, és azt mondják, hogy a jövedelem alapvetően attól függ, a készségek értékesítési és eredményeket.